2019/05/21
۱۳۹۸ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
نظر مردم درباره سریال برادر جان ؛بازی هنرمندانه بازیگران

نظر مردم درباره سریال برادر جان ؛بازی هنرمندانه بازیگران

هر چند اکثر تماشاگران سریال برادرجان را پسندیده‌اند اما برخی نیز انتقاداتی دارند.

دوات آنلاین-سریال برادر جان با استقبال زیادی مواجه شده است. انصافا هم سریال خوش ساختی است که موضوع خوبی را نیز انتخاب کرده وبه خوبی به آن پرداخته است. در ادامه نظر چند نفر از بینندگان این سریال را می‌خوانید:

 

مریم زمانی از کاشمر نوشته اس: من از این سریال خیلی خوشم آمده. مخصوصا از بازی آقای نصیریان و چاوش. هر دو نفر خیلی خوب بازی کرده‌اند و آدم فیلم را باور می‌کند.

 

مخاطبی که خودش را معرفی نکرده نوشته است: استاد نصیریان یک بار دیگر نشان داد که در بازیگری رو دست ندارد و از او بهتر نداریم البته بقیه بازیگران سریال برادر جان هم خوب هستند ولی استاد نصیریان یک سر و گردن از بقیه بالاتر است.

 

مجتبی-خ نظر داده است: موضوع سریال خیلی خوب است. بحث حلال و حرام خیلی موضوع مهمی است که باید به آن توجه شود. غیر از موضوع همه هنرپیشه‌ها خوب بازی کرده‌اند. هم آقای نصیریان و چاوش و آراز خیلی خوب هستند هم بازیگران زن مثل خانم ادبی. خانم ادبی در سریال شهرزادهم خیلی خوب بازی کرده بود.

 

حمیدرضا محبی نظر داده است: من فکر می‌کردم چاوش نمی‌داند حق خوری کرده وقتی فهمیدم از موضوع خبر داشته خیلی از او بدم آمد. همه حرف‌هایی که درباره خواهر و برادرهایش می زند الکی است. او مال حرام را وارد زندگی آنها کرده و باید تقاص کارهایش را پس بدهد. از آقای نصیریان و بازیگر نقش آراز هم خیلی تشکر می‌کنم. خیلی خوب بازی کردند.

 

فاطمه از تبریز نوشته است: خیلی وقت بود سریال‌های تلویزیون را دنبال نمی‌کردم اما سریال برادر جام خیلی خوب است. هر روز اتفاقات حساسی می‌افتد و آدم اگر یک قسمت را نبیند کلی عقب می‌افتد. بازیگران خوبی هم دارد. ممنون از کارگردانی خوب این سریال.

 

هر چند اکثر تماشاگران سریال برادرجان را پسندیده‌اند اما برخی نیز انتقاداتی دارند.

 

مجید نوشته است: نوع حرف زدن آدم‌ها در این سریال اصلا خوب نیست. این روزها کسی این طوری حرف نمی‌زند. سبک حرف زدن‌شان شبیه فیلم‌های قدیمی است.

 

علی فهیمی هم نوشته است: بعضی شخصیت‌های سریال اضافی هستند و همین باعث می‌شود داستان اصلی از دست آدم در برود. ای کاش فقط به موضوع اصلی پرداخته می‌شد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
بیتا نوین 1398/02/30
این سریال خیلی جالب و آموزنده است. ای کاش همه آدمها بدانند حق الناس چیست و اینقدر راحت مال یکدیگر را نخورند و بدانند بلاخره روز حسابی هست که باید پس بدهند. .اصرار کریم بوستان برای گرفتن حقش واقعا به جاست اما آنچه که واقعا تکان دهنده است و جای افسوس دارد این است که چاوش خیلی علنی و با وقاحت تمام حق پیرمرد را کتمان میکند و اصرار بر ندادنش دارد!!! خداوند همه مارا به راه راست هدایت کند...

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.